KONST / Litografier / Färglitografi 11822019
nr 1182 2019
Karl Gustaf KG Nilson
(f. 1942), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad 1990. Numrerad 135/250, bladets mått: 62x78
Karl Gustaf KG Nilson, svensk målare född 1942.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 14 maj 2018
kl 18:46:22
13/5 15:28:30
300 kr
14/5 18:40:19
Karl Gustaf KG Nilson
Läs mer om Karl Gustaf KG Nilson